كد محصول: 314

سایبان طرح arb

سایبان طرح arb یکی از کاربردی‌ترین و بهترین سایبان های خودروهای آفرود می‌باشد که بین علاقمندان به کمپینگ و آفرود از محبوبیت خاصی برخوردار شده است.
  • نقد و بررسی

سایبان طرح arb

سایبان یکی از لوازم و تجهیزات ضروری هر سفری می باشد تا با استفاده از این محصول از طبیعت اطراف لذت ببریم  و هم اینکه از گرمای سوزان خورشید در فصل تابستان و بارش باران در امان باشیم. سایبان طرح arb یک سایبان آفرود با استفاده از پارچه ضد آب تولید شده است که علاوه بر ایجاد سایه مانند چتری در برابر بارش باران و برف عمل می کند. از این رو این مدل از سایبان از ما و تجهیزاتمان به خوبی در برابر عوامل محیطی و جوی محافظت می کند. این سایبان با استفاده از میخ و طناب محکم به زمین وصل می شود تا در برابر وزش باد های تند از آسیب دیدن آن جلوگیری به عمل آید.
سایبان طرح arb در مجموعه شیروش موتور با استفاده از متریال اولیه درجه یک تولید می شوند و دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند. شما می توانید با توجه به رنگ دلخواه خود این نوع از سایبان را سفارش دهید و دربازه زمانی کوته ان را تحویل بگیرید.  

 

مشخصات سایبان طرح arb
جنس سایبان پروفیل های نگهدارنده پارچه ارتفاع پایه های آلومینیومی پروفیل متصل به باربند متعلقات همراه
پلی استر ضد آب آلومینیوم ضد زنگ و مقاوم 2 متر آلومینیوم دو ریل کاور برزنت ضد آب، دو عدد طناب سه متری برای مهار سایبان، دو عدد میخ مخصوص برای اتصال سایبان به زمین


مزایای استفاده از سایبان طرح arb

  • سایبان طرح arb از محصولات بسیار کارآمد می باشد که معضل تابش مستقیم خورشید و بارش برف و باران را در کمپینگ ها حل می کند.
  • این سایبان که از یک طرف خودرو بر روی باربند نصب می شوند به آسانی به صورت رول کردن دستی باز و بسته می شود.
  • این نوع از سایبان ها به همراه خود ستون های آلومینیومی طولی و ارتفاعی دارند که چهارچوب سایبان را محکم می کنند.
  • این مدل از سایبان ها داریا کاور محافظ زیپ دار از جنس برزنت هستند که بسیار مقاوم و بادوام می باشند که با جنس بدنه سایبان یکی می باشد و بعد از جمع کردن سایبان با بستن زیپ به راحتی مهار می شوند.
  • با استفاده از سایبان طرح arb می توانیم میز و صندلی و سایر تجهیزات کمپینگ را مستقر کرد و امکان استفاده از برق ماشین هم مهیا می باشد.

انواع اندازه سایبان طرح arb

سایز های مختلف سایبان موجب شده است تا بر اساس طول خودرو سایبان مناسب را انتخاب کنید سایبان با طول 2 متر مناسب وانت های دو کابین و خودرو های دو در و سایبان با طول 2.5 متر مناسب خودرو های چهار در است.

  • 2.5 در 2.5 متر
  • 2 در 2.5 متر
  • 1.25در 2.5 متر