كد محصول: 405

کاور بدنه خودرو آریزو

کاور بدنه خودرو آریزو را می توانید از یکی از بزرگ ترین و بهترین شرکت های تجهیز کننده خودرو های آفرودی شرکت شیروش موتور با کیفیت عالی و قیمت بسیار مناسب خریداری نمایید. 
  • نقد و بررسی

کاور بدنه خودرو آریزو

کاور بدنه خودرو آریزو را با کیفیت عالی و قیمت مطلوب می توانید از مجموعه شیروش موتور خریداری نمایید این مجموعه ارائه دهنده انواع کاور بدنه خودرو در رنگ بندی و مدل های متنوع می باشد. فروش کاور بدنه خودرو از معتبرترین برندهای جهان از مجموعه شیروش موتور فراهم می باشد تا بالاترین حق انتخاب برای مشتریان خود مهیا سازد. 
کاور بدنه خودرو یکی از بهترین پوشش های محافظتی می باشد که جهت زیبایی بیشتر خودرو ها و مراقبت از بدنه اصلی خودرو ها در برابر عوامل محیطی مورد استفاده قرار می گیرد. روکش بدنه خودرو در برابر عوامل محیطی و فیزیکی از بدنه اصلی خودرو شما محافظت و مراقبت می کند. کاور بدنه خودرو لایه پلاستیکی و تولید شده از مواد پی وی سی می باشد که بر روی بدنه خودرو ها چسبانده می شود تا از ارزش خودرو ها تا حد قابل توجهی محافظت شود و مانع از ارزش افتادن خودرو شما شود. برای خرید کاور بدنه خودرو آریزو خود می توانید با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا بهترین کاور بدنه خودر خدمت شما ارائه شود. 

قیمت کاور بدنه خودرو آریزو

کاور بدنه خودرو آریزو در انواع بی رنگ و رنگی موجود می باشد که قیمت هر یک از آن ها با توجه به نوع آن ها کاملا متفاوت می باشد. کاور بدنه خود بر اساس برند، ضخامت، نوع و مدل آن قیمت گذاری می شود. از آنجایی که قیمت یکی از عوامل بسیار مهم در هر خریدی بعد از کیفیت می باشد مجموعه شیروش موتور بهترین و با کیفیت ترین کاور بدنه های خودرو را با قیمت بسیار مناسب ارائه می دهد. بنابراین شما می توانید هر نوع کاور بدنه خودرو که مد نظر خود دارید را از مجموعه شیروش موتور با قیمت ارزنده خریداری نمایید. 
قیمت کاور بدنه خودرو رنگی با قیمت کاور بدنه خودرو بی رنگ متفاوت می باشد از این رو برای اطلاع از قیمت کاور بدنه خودرو ابتدا باید نوع و مدل کاور بدنه خودرو را مشخص نمایید تا همکاران ما با توجه به آن قیمت دقیق را خدمت شما اعلام نمایند. 

نصب کاور بدنه خودرو آریزو

نصب کاور بدنه خودرو یکی از خدمات بسیار تخصصی  و مهمی می باشد که باید توسط افراد متخصص و حرفه ای انجام شود تا از مزایا و ویژگی های زیر برخوردار باشد.

  • محافظت از بدنه خودرودر برابر خط و خش

یکی از ویژگی های اصلی کاور بدنه خودرو محافظت از بدنه اصلی خودرو در برابر خط و خش های سطحی می باشد در صورتی که نصب کاور بدنه خودرو با دقت و توجه بالایی انجام شده باشد.

  • دیرتر کثیف شدن بدنه خودروها

با استفاده از کاور بدنه خودرو شما می توانید مانع از کثیف شدن بدنه خودرو خود شوید. در برخی از انواع کاور های بدنه خودرو موادی از جنس نانو و پلی اورتان وجود دارد و پس از نصب لایه ای به ضخامت 90 الی 200 میکرون سطح بدنه خودرو را پوشش می دهد. این پوشش مانند همان ماده ای است که در سرامیک بدنه خودرو روی بدنه قرار می گیرد. کاور بدنه خودرو از نفوذ آب، گرد و غبار به منافذ بدنه خودرو جلوگیری می کند و تمیز کردن خودرو به راحتی صورت خواهد گرفت.

  • محافظت از بدنه خودرو در برابر اشعه فرابنفش خورشیدی

با نصب صحیح و درست کاور بدنه خودرو، می توانید از بدنه اصلی خودرو خود در برابر اشعه فرابنفش خورشیدی محافظت نمایید. از این رو بدنه اصلی خودرو شما در برابر آفتاب سوختگی محافظت می شود. 

  • محافظت بدنه خورو در برابر باران های اسیدی

باران های اسیدی ممکن است به بدنه اصلی خودرو شما آسیب وارد نماید. کاور بدنه خودرو از بدنه اصلی خودرو شما در برابر باران های اسیدی، روغن ها، انواع مواد نفتی و شیمیایی مقاوم و با دوام می باشد. این مواد در صورت برخورد با رنگ اصلی بدنه خودرو به آن ها آسیب وارد می کند اما با استفاده از نصب درست و صحیح کاور بدنه خودرو می تواندی از بروز آن جلوگیری نمایید.